Daily Archives: 23. септембар 2018.

Бесплатна правна помоћ у понедјељак, 24. септембра

Одјељење за општу управу подсјећа грађане да је Општинска управа општине Власеница обезбиједила бесплатну правну помоћ за све грађане који имају пребивалиште или боравиште на територији општина: Власеница, Милићи, Шековићи и Хан Пијесак, односно са подручја које покрива Основни суд Власеница. Грађани могу добити правни савјет дана 24. септембра 2018. године, од 10:00 часова, у згради Општине Власеница.

Прочитај више »

Обиљежен Дан општине

Свечана сједница Скупштине општине Власеница, заказана поводом Дана општине – 21. септембра, одржана је у кино сали власеничког Дома културе, која је била премала да прими све званице из културно-политичког живота ове локалне заједнице, регије и цијеле Републике Српске, али и становнике Власенице. Свечану сједницу отворила je предсједница Скупштине општине Гордана Трампић, која је истакла да Скупштина општине беспријекорно функционише. ...

Прочитај више »