Home » 2019 » април » 05

Daily Archives: 5. април 2019.

Почела испорука пластеника произвођачима поврћа

У оквиру пројекта подршке развоју пластеничке производње поврћа на подручју општине Власеница почела је испорука пластеника површине 50 и 100 метара квадратних са додатном опремом за 30 корисника, a све у складу са њиховим захтјевима и потребама. На основу Споразума о међусобним односима и финансијским доприносима у реализацији пројектне активности, пројекат вриједности 50.000,00 КМ финансирају Општина Власеница и Каритас Швајцарске са по 40 одсто,  уз ...

Прочитај више »

Бесплатна правна помоћ у понедјељак, 8. априла

Одјељење за општу управу подсјећа грађане да је Општинска управа општине Власеница обезбиједила бесплатну правну помоћ за све грађане који имају пребивалиште или боравиште на територији општина: Власеница, Милићи, Шековићи и Хан Пијесак, односно са подручја које покрива Основни суд Власеница. Грађани могу добити бесплатан правни савјет дана 8. априла 2019. године (понедјељак), од 10:00 часова, у згради Општине Власеница.

Прочитај више »