Home » 2019 » јун » 06

Daily Archives: 6. јун 2019.

Бесплатна правна помоћ 10. јуна

Одјељење за општу управу подсјећа грађане да је Општинска управа општине Власеница обезбиједила бесплатну правну помоћ за све грађане који имају пребивалиште или боравиште на територији општина: Власеница, Милићи, Шековићи и Хан Пијесак, односно са подручја које покрива Основни суд Власеница. Грађани могу добити бесплатан правни савјет дана 10. јуна 2019. године (понедјељак), од 10:00 часова, у згради Општине Власеница.

Прочитај више »

Саниран кров на згради у Романијској улици

Уз подршку Општине Власеница, у  Романијској улици на стамбеној згради С-20 изграђена је кровна конструкција и постављен je кровни покривач. Заједница етажних власника у Романијској 20 у којој живи 20 породица годинама уназад суочавала се са проблемима због дотрајалости и неодржавања равног крова, те је сада трајно ријешен вишегодишњи проблем прокишњавања. Извођач радова је предузеће „Спал градња“ Каракај, а радове ...

Прочитај више »