Home » 2020 » јануар » 29

Daily Archives: 29. јануар 2020.

Посјетите „Гастро сусрете Републике Српске“ сутра у Власеници

Општина Власеница и Туристичка организација Републике Српске са задовољством позивају грађане на „Гастро сусрете Републике Српске – Власеница 2020“. Циљ скупа је промоција и афирмација гастро понуде Републике Српске, а едукативни дио програма обухватиће предавања еминентних стручњака о темама славска јела и гастро туризам. Манифестација која ће бити одржана у четвртак, 30. јануара 2020. године, у 11.30 часова, на једном ...

Прочитај више »

Прелиминарна ранг листа стипендија за 2019/2020.

У складу са чланом 10. Јавног конкурса за додјелу стипендија студентима у школској 2019/2020. години, Општина Власеница објављује прелиминарне листе кандидата. Студенти са просјечном оцјеном 8.5 и више Студенти чији су родитељи слабог материјалног стања и студенти из вишечланих породица Студенти – дјеца РВИ,ЦЖР, студенти са хендикепом Студенти који не испуњавају услове

Прочитај више »