Daily Archives: 14. септембар 2020.

Обавјештење о обавезном истицању застава 15. септембра

Влада Републике Српске на сједници одржаној 10. септембра 2020. године донијела је Закључак којим се у Републици Српској 15. септембар обиљежава као Дан српског јединства, слободе и националне заставе. Овај дан заједно празнују Република Србија и Република Српска. У складу са напријед наведеним, сви предузетници и јавне установе обавезни су да 15. септембра истакну заставе.

Прочитај више »

Захвалност Влади за помоћ локалним заједницама

Начелник општине Власеница Мирослав Краљевић захвалио је Влади Републике Српске која је и у вријеме пандемије вируса корона додијелила помоћ неразвијеним и изразито неразвијеним општинама, међу којима је и ова локална заједница. Краљевић је напоменуо да је Влада од почетка године чинила све да помогне локалним заједницама да би превазишле проблеме са којима су се суочиле усљед епидемиолошке ситуације узроковане ...

Прочитај више »