Home » Друштво » Бесплатна правна помоћ у понедјељак, 10. децембра

Бесплатна правна помоћ у понедјељак, 10. децембра

Одјељење за општу управу подсјећа грађане да је Општинска управа општине Власеница обезбиједила бесплатну правну помоћ за све грађане који имају пребивалиште или боравиште на територији општина: Власеница, Милићи, Шековићи и Хан Пијесак, односно са подручја које покрива Основни суд Власеница. Грађани могу добити бесплатан правни савјет дана 10. децембра 2018. године (понедјељак), од 10:00 часова, у згради Општине Власеница.