Home » Општинска управа » Одлука о радном времену угоститељских, занатско – предузетничких и трговинских објеката током празника

За вријеме празника који су Законом о празницима („Службени гласник Републике Српске“, број 43/07) прописани као нерадни дани занатско – предузетнички и трговински објекти могу радити од 7:00 до 10:00 h, док је радно вријеме угоститељских објеката током празника неограчино.

За вријеме празника који су Законом о празницима ("Службени гласник Републике Српске", број 43/07) прописани као нерадни дани занатско - предузетнички и трговински објекти могу радити од 7:00 до 10:00 h, док је радно вријеме угоститељских објеката током празника неограчино.