Home » Општинска управа » Бесплатна правна помоћ у понедјељак, 08. јануара

Бесплатна правна помоћ у понедјељак, 08. јануара

Одјељење за општу управу подсјећа грађане да је Општинска управа општине Власеница обезбиједила бесплатну правну помоћ за све грађане који имају пребивалиште или боравиште на територији општина: Власеница, Милићи, Шековићи и Хан Пијесак, односно са подручја које покрива Основни суд Власеница. Сви грађани могу добити правни савјет дана 08.01.2018. године, од 10 часова, у згради Општине Власеница, ул. Светосавска 14. Центар за бесплатну правну помоћ Источно Сарајево пружа правне савјете у Власеници једном мјесечно, и то другог радног понедјељка у мјесецу.