Home » Uncategorized @sr » Начелник општине посјетио мјесне заједнице Мишари и Грабовица

Начелник општине посјетио мјесне заједнице Мишари и Грабовица

Протеклог викенда начелник општине Власеница Мирослав Краљевић са сарадницима је обишао мјесне заједнице Мишари и Грабовица гдје је са становницима овог подручја разговарао о проблемима, са посебним освртом на путну инфраструктуру. Претходних дана мјештани су, у сарадњи са локалном управом, извршили припремне радове који укључују уређивање и проширење пута од Јевтића према Грабовици, гдје ће се у наредном периоду наставити радови на санацији. Начелник Краљевић најавио је да ће се модернизација путева наставити на комплетном подручју општине.