Home » Uncategorized @sr » Настављају се радови на санацији градских улица

Настављају се радови на санацији градских улица

Извођач радова, предузеће „Зворникпутеви“, у оквиру припреме за асфалтирање саобраћајница, врши постављање нових ивичњака и санацију тротоара.

Општина Власеница наставља радове на санацији путне инфраструктуре у градском подручју Власенице. У току су припремни радови за асфалтирање улицa Стевана Синђелића и дијела улице Светих апостола Петра и Павла, од раскрснице са Светосавском до раскрснице са улицом Краља Петра. Ради се о прометнијим градским улицама које годинама нису обнављане, па су током времена знатно оштећене. Извођач радова, предузеће "Зворникпутеви", у оквиру припреме за асфалтирање саобраћајница, врши постављање нових ивичњака и санацију тротоара.