Home » Друштво » Нерадни дани поводом Међународног празника рада

Нерадни дани поводом Међународног празника рада

У складу са одредбама Закона о празницима Републике Српске („Сл.Гласник РС“ бр. 43/07) нерадни дани поводом Међународног празника рада су: 01. и 02.05.2018.године (уторак и сриједа). У дане републичких празника не раде републички органи и организације, органи јединице локалне самоуправе, предузећа, установе и друге организације и лица која професионално обављају услужне и производне дјелатности.