Home » Uncategorized @sr » Oбавјештење о одржавању вашара 12.10.2020. године

Oбавјештење о одржавању вашара 12.10.2020. године

У складу са одлуком Општинског штаба за ванредне ситуације, који прати епидемиолошку ситуацију и мјере надлежних институција, Одјељење за привреду и друштвене дјелатности обавјештава грађане да ће традиционални Михољдански вашар у Власеници бити одржан 12. октобра. С тим у вези, Општина Власеница позива заинтересована физичка и правна лица да благовремено поднесу захтјев за заузимање јавне површине.