Home » Uncategorized @sr » Обавјештење о раду млијечне пијаце

Обавјештење о раду млијечне пијаце

–  обавезно ношење маске и рукавица,

–  одржавање међусобног растојања,

–  појачане мјере хигијене,

–  стално вршење  дезинфекције, прије излагања производа и послије сваке услуге.

Општински штаб за ванредне ситуације у Власеници обавјештава пољопривредне произвођаче који своје производе излажу на тезгама млијечне  пијаце, да им се  дозвољава рад по устаљеном времену и радном дану. Такође пољопривредни произвођачи су дужни спроводити мјере заштите од појаве и ширења вируса корона, а то су: -  обавезно ношење маске и рукавица, -  одржавање међусобног растојања, -  појачане мјере хигијене, -  стално вршење  дезинфекције, прије излагања производа и послије сваке услуге.