Home » Uncategorized @sr » Потписани уговори о суфинансирању пројеката

Потписани уговори о суфинансирању пројеката

„Осим од Министарства управе и локалне самоуправе, за реализацију овог пројекта добили смо и средства у износу од 100.000 КМ од УНДП-а. Урбани дио наше општине добиће најсавременију ЛЕД расвјету“, рекао је Краљевић.

Министар управе и локалне самоуправе Републике Српске Лејла Решић  дана 03.12.2019. у Бањалуци потписала је уговоре са начелницима општина Власеница, Вишеград и Петрово о суфинансирању пројеката у овим локалним заједницама. Решићева је истакла да ће за Власеницу бити издвојено 30.000 КМ за суфинансирање пројекта побољшања енергетске ефикасности јавне расвјете, Вишеград ће добити 16.500 КМ за пројекат модернизације Дома здравља, а Петрово 15.000 КМ за унапрађење образовања. Начелник општине Власеница Мирослав Краљевић нагласио је да је вриједност пројекта побољшања енергетске ефикасности јавне расвјете 270.000 КМ. "Осим од Министарства управе и локалне самоуправе, за реализацију овог пројекта добили смо и средства у…