Home » Uncategorized @sr » Усвојен ребаланс буџета за 2019. годину

Усвојен ребаланс буџета за 2019. годину

„Мислимо да је то добро повећање. Од ових 2.226.001 КМ, 1.800.000 КМ се односи на емисију обвезница, а преостали дио на спољне изворе финансирања које је начелник општине успио да обезбиједи за локалну заједницу“, рекао је начелник Одјељења за финансије Марко Тодоровић.

Предсједница Скупштине општине Власеница Гордана Трампић најавила је још једно редовно засједање до краја године.

Данас је одржана 26. Редовна сједница Скупштине општине Власеница. Oдборници су разматрали и усвојили ребаланс буџета општине за 2019. годину који је за 2.226.001 КМ већи у односу на план и износи 7.196.001 КМ. "Мислимо да је то добро повећање. Од ових 2.226.001 КМ, 1.800.000 КМ се односи на емисију обвезница, а преостали дио на спољне изворе финансирања које је начелник општине успио да обезбиједи за локалну заједницу", рекао је начелник Одјељења за финансије Марко Тодоровић. На сједници је усвојена и Одлука о именовању Савјета за праћење израде Регулационог плана дијела центра урбаног подручја Власеница. Предсједница Скупштине општине Власеница Гордана Трампић најавила је…