Home » 2018 » март » 26

Daily Archives: 26. марта 2018.

Објављен Правилник о условима и начину остваривања новчаних подстицаја за развој пољопривреде и села за 2018. годину.

Из Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске обавјештавају све пољопривреднике да је у Службеном гласнику Републике Српске објављен Правилник о условима и начину остваривања новчаних подстицаја за развој пољопривреде и села за 2018. годину. Правилник можете преузети ОВДЈЕ​

Прочитај више »

Oдржана едукација пољопривредних произвођача

Представник бијељинског Ресора за пружање стручних услуга у пољопривреди Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске Миле Новаковић у петак, 23. марта, у Власеници је одржао предавање о квалитету сточне хране и проблему афлатоксина, те узгоју говеда. Новаковић је рекао да у Републици Српској има доста неискориштених пашњака, те да тржиште вапи за товним материјалом. „У Власеници је потребно анимирати ...