Home » 2018 » мај » 18

Daily Archives: 18. маја 2018.

Почели радови на припреми земљишта за изградњу зграде за смјештај расељених лица

У насељу Топлик изводе се радови на припреми терена за ископ темеља, након чега ће започети изградња стамбене зграде са 20 станова, за смјештај избјеглих и расељених лица. Вриједност стамбеног објекта износи 1.014.000 КМ, а учешће Општине у овом пројекту, уз обезбијеђену локацију и потребну документацију, је рјешавање комуналне инфраструктуре, приступних путева и снабдијевања електричном енергијом. Радове на изградњи објекта, који ...

Прочитај више »

У току реконструкција водоводне мреже у насељу Пискавице

У МЗ Пискавице у току су радови на реконструкцији водоводне мреже. Због учесталих кварова, извршена је замјена цјевовода у дужини од око 200 метара, на дионици Пискавице – Алихоџићи. Радове изводи власеничко предузеће „Водовод и канализација“, а очекује се да ће бити завршени до краја дана. Радове финансира Општина Власеница.

Прочитај више »