Home » Uncategorized @sr » Честитка начелника општине поводом Васкршњих празника

Честитка начелника општине поводом Васкршњих празника

Поводом највећег хришћанског празника Васкрса начелник општине Власеница Мирослав Краљевић упутио је честитке православним вјерницима. „Васкрс представља празник мира и љубави, радости и нове наде. Нека Васкрс, као симбол новог живота, буде снага која је потребна како би се сачувале породичне вриједности, узајамна љубав, поштовање и традиционални обичаји”, наводи се у честитки.