Home » Uncategorized @sr » Два прекршајна налога трговцима и један затворен угоститељски објекат

Два прекршајна налога трговцима и један затворен угоститељски објекат

Против одговорних лица биће предузете мјере у складу са законом.

Тржишна инспекција Општине Власеница је, приликом контроле трговинских радњи, уручила  два прекршајна налога због повећања цијена које нису биле у складу са Уредбом Владе Републике Српске. Због непоштовања наредби и мјера Владе Републике Српске и Општине Власеница усљед ванредне ситуације изазване појавом и ширењем вируса корона у Републици Српској, надлежна инспекција затворила је један угоститељски објекат у Власеници. Против одговорних лица биће предузете мјере у складу са законом. Молимо грађане, уколико примијете неусклађеност цијена у трговинским радњама, да то пријаве на број телефона: 056 490 068.