Home » Uncategorized @sr » Најава догађаја за четвртак, 4. октобар

Најава догађаја за четвртак, 4. октобар

Предсједник Републике Српске Милорад Додик и начелник општине Власеница Мирослав Краљевић у 13:00 часова положиће камен темељац за изградњу полицијске станице, а у 13:30 часова  за изградњу студентског и ђачког дома „Србија“.

Дана 04.10.2018. године (четвртак) предсједник Републике Српске Милорад Додик и предсједница Владе Републике Српске Жељка Цвијановић посјетиће општину Власеница. Предсједник Републике Српске Милорад Додик и начелник општине Власеница Мирослав Краљевић у 13:00 часова положиће камен темељац за изградњу полицијске станице, а у 13:30 часова  за изградњу студентског и ђачког дома "Србија".