Home » Uncategorized @sr » Настављају се радови на санацији локалних путева

Настављају се радови на санацији локалних путева

Данас су извођени радови на дионици  Баћино Брдо – Доњи Залуковик, а настављена је санација путева у насељима Језеро и Луке.

Машински тим Републичке управе цивилне заштите наставио је са радовима на санацији путева на територији локалне заједнице. Макадамски путеви знатно су оштећени усљед падавина у претходним данима. Данас су извођени радови на дионици  Баћино Брдо - Доњи Залуковик, а настављена је санација путева у насељима Језеро и Луке. Радови, који се изводе у сарадњи са Општином Власеница, биће настављени и у наредним данима.