Home » Uncategorized @sr » Oбавјештење Комуналне полиције o радном времену 21.11.2019.

Oбавјештење Комуналне полиције o радном времену 21.11.2019.

Комунална полиција општине Власеница обавјештава предузетнике да за вријеме републичког празника (21. новембар), који је Законом о празницима („Службени гласник Републике Српске“, број 43/07) прописан као нерадни дани, занатско-предузетнички и трговински објекти Одлуком начелника општине Власеница могу радити од 07.00 до 12.00 часова. Комунална полиција ће вршити контролу поштовања наведене Одлуке и за непоштовање исте предузимати мјере и радње из своје надлежности.