Home » Uncategorized @sr » Обавјештење о радном времену за суботу, 9. мај

Обавјештење о радном времену за суботу, 9. мај

У складу са одредбама Закона о празницима Републике Српске („Службени гласник РС“, бр. 43/07) нерадни дан је 09.05.2020. године (субота), када се обиљежава републички празник, Дан побједе нам фашизмом. У дане празника Републике не раде републички органи и организације, органи јединице локалне самоуправе, предузећа, установе и друге организације и лица која професионално обављају услужне и производне дјелатности. У складу са одлуком Општинског штаба за ванредне ситуације, радно вријеме трговинских радњи на подручју општине Власеница којима је одлуком Републичког штаба за ванредне ситуације дозвољен рад, у  суботу, 9. маја, ограничава се до 12.00 часова.