Home » Uncategorized @sr » Oдржана изложба паса свих раса

Oдржана изложба паса свих раса

„Успјели смо да организујемо манифестацију која је на изузетно високом нивоу. Стигли су озбиљни узгајивачи, који се баве овим послом дуги низ година и који обилазе овакве манифестације. За све такмичаре обезбиједили смо пехаре и награде у виду хране за њихове љубимце“, рекао је предсједник Кинолошког клуба „Кенел“ из Власенице Тихомир Влачић.

Начелник Власенице Мирослав Краљевић, који је и отворио ову изложбу, изразио је задовољство што је организација овако важног такмичења повјерена овој општини.

Изложбу „ЦАЦ БиХ Власеница 2018“ организовали су власенички Кинолошки клуб „Кенел“ и Регионални кинолошки клуб „Канис“ из Зворника, а покровитељ манифестације била је Општина Власеница.

У Власеници је у недјељу, 9. септембра, одржана изложба паса свих раса, на којој је учествовало више од 150 љубитеља и власника паса који су излагали своје љубимце пред стручним жиријем и бројним посјетиоцима. На овом својевсрном кинолошком спектаклу било је пријављено 150 паса из БиХ, Србије и Хрватске, од чега у главној такмичарској конкуренцији 105, те педесетак у такозваној категорији мјешанаца. "Успјели смо да организујемо манифестацију која је на изузетно високом нивоу. Стигли су озбиљни узгајивачи, који се баве овим послом дуги низ година и који обилазе овакве манифестације. За све такмичаре обезбиједили смо пехаре и награде у виду…