Home » Uncategorized @sr » Одржана сједница Привредног савјета

Одржана сједница Привредног савјета

Привредни савјет општине Власеница одржао је данас девету сједницу, на којој се говорило о побољшању пословног амбијента на подручју ове локалне заједнице.
Чланови Савјета усвојили су одређене закључке који се односе на сарадњу са вишим нивоима власти, рјешавање кључних питања и увођење погодности и олакшица за инвеститоре.

Присутни су похвалили досадашње активности локалне управе, а које се односе на поједностављење административних процедура, знатно смањене рокове за издавање дозвола и рјешавање одређених захтјева, умањење административних такси и унапређење пословања.

Начелник општине Мирослав Краљевић, који предсједава Савјетом, осврнуо се на бројне инфраструктурне и развојне пројекте који су реализовани у овој години, истичући да је циљ општинског руководства да, уз подршку републичких институција и виших нивоа власти, створи повољан привредни амбијент.