Home » Uncategorized @sr » Потписивање уговора о стипендирању 11. фебруара (уторак)

Потписивање уговора о стипендирању 11. фебруара (уторак)

Kоначна ранг листа стипендиста

У складу са чланом 10. Јавног конкурса за додјелу стипендија студентима у школској 2019/2020. години, Општина Власеница објављује коначну ранг листу кандидата. Потписивање уговора о стипендирању са студентима који се налазе на коначној ранг листи биће одржано 11.02.2020. године (уторак) у  сали за сједнице Скупштине општине Власеница са почетком у 13.30 часова. Kоначна ранг листа стипендиста