Home » Uncategorized @sr » Приводе се крају радови на изградњи спортског терена у Цикотама

Приводе се крају радови на изградњи спортског терена у Цикотама

У току су завршни радови на асфалтирању терена које изводи предузеће „ЗВОРНИКПУТЕВИ“ а.д. Зворник.

Изградњу спортског терена финансира Општина Власеница.

Становници мјесне заједнице Цикоте ускоро ће добити спортски терен на локацији Рудишта, како је и најавио начелник општине Власеница Мирослав Краљевић. Недавно је завршена санација кошаркашког игралишта код градског стадиона, а није запостављено ни сеоско подручје ове општине, чији становници су изразили потребу за изградњом терена за мале спортове. У току су завршни радови на асфалтирању терена које изводи предузеће "ЗВОРНИКПУТЕВИ" а.д. Зворник. Изградњу спортског терена финансира Општина Власеница.