Home » Uncategorized @sr » У насељу Брегови гради се колектор за одводњу оборинских вода

У насељу Брегови гради се колектор за одводњу оборинских вода

Дужина трасе одводног колектора је око два километра.

За око 40 домаћинстава у насељу Брегови ускоро ће бити ријешен дугогодишњи проблем оборинских вода, које су мјештанима овог насеља правиле проблем, задржавајући се на саобраћајници и плавећи дворишта. Да се изгради адекватан одвод, Oпштина Власеница је финансирала набавку материјала, а извођач радова је АД “Водовод и канализација” Власеница. Дужина трасе одводног колектора је око два километра.