Home » Uncategorized @sr » Саопштење Комуналне полиције о радном времену за вријеме празника

Саопштење Комуналне полиције о радном времену за вријеме празника

Комунална полиција општине Власеница обавјештава предузетнике да за вријеме државних празника (1. и 9. мај), који су Законом о празницима („Службени гласник Републике Српске“, број 43/07) прописани као нерадни дани, занатско-предузетнички и трговински објекти Одлуком начелника општине Власеница могу радити од 07,00 до 12,00 часова. Комунална полиција ће у наведене дане вршити контролу поштовања Одлуке и за непоштовање исте предузимати мјере и радње из своје надлежности.