Home » Uncategorized @sr » Сајам домаћих прехрамбених производа „Наше је боље“ Власеница

Сајам домаћих прехрамбених производа „Наше је боље“ Власеница

У недељу 12.06.2022. године у холу СШЦ „Милорад Влачић“ Власеница, одржаће се Сајам домаћих прехрамбених производа под слоганом „Наше је боље“. Сајам огранизује Општина Власеница под покровитељством Привредне коморе Републике Српске и Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске. Основни циљ сајма је афирмација и промоција производа из домена прехрамбене призводње  (хране и пића) односно окупљање произвођача из Републике Српске, промоција домаћих производа и повећање свијести становништва о значају домаћих производа. То је прилика да произвођачи промовишу своје производе и остваре продају, а уједно и да успоставе контакте са другим произвођачима те унаприједе своје пословање. У оквиру програма биће организовано такмичење у оцјењивању одређених производа, а организатор манифестације, Општина Власеница, обезбиједила је вриједне награде и признања за излагаче и побједнике. Поред сајма чије отварање је планирано у 11:00 часова, у Власеници ће се 12. јуна традиционално одржати вашар, који се у овом граду одржава дуги низ година за православни празник Свете Тројице.