Home » Uncategorized @sr » Представници Министарства за просвјету и културу у посјети општини Власеница

Представници Министарства за просвјету и културу у посјети општини Власеница

Начелник општине Власеница Мирослав Краљевић угостио је представнике Министарства за просвјету и културу, који су боравили у радној посјети општини Власеница поводом обиљежавања Дана школа у Власеници.
На радном састанку начелник Краљевић и представници Министарства су разговарали о текућим питањима из сфере образовања, као и о активностима које ће општина Власеница реализовати у наредном периоду.
Након састанка, представници Министарства присуствоваће приредби у ОШ ,,Вук Караџић“, као и свечаном ручку, који ће бити уприличен поводом обиљежавања Дана Основне  школе ,,Вук Караџић“ и СШЦ ,,Милорад Влачић“.