Home » Uncategorized @sr » Позив за учешће на Сајму пољопривреде и привреде Власеница 2022. година

Позив за учешће на Сајму пољопривреде и привреде Власеница 2022. година

Позивамо све заинтересоване пољопривредне произвођаче да се пријаве на Сајам пољопривреде и привреде Власеница 2022.
Сајам ће бити одржан у сриједу 12.10.2022. године, са почетком у 10 часова на Градском тргу у Власеници.
Све пољопривреднике који узму учешће у већ познатој манифестацији, очекују богате награде.
Заинтересовани пољопривредници и привредници могу се пријавити на број телефона 056/490-087 или у општинској управи општине Власеница у канцеларији број 20.
Ова манифестација окупља велики број излагача из Републике Српске, Федерације БиХ, као и ширег региона.
Поред Сајма, у Власеници се одржава и Михољдански вашар, који има традицију дугу преко стотину година.