Home » Uncategorized @sr » Реализован пројекат ,,Јачање улоге мјесних заједница у БиХ“ у МЗ Топлик

Реализован пројекат ,,Јачање улоге мјесних заједница у БиХ“ у МЗ Топлик

У склопу пројекта ,,Јачање улоге мјесних заједница у Босни и Херцеговини“ којег финансирају Влада Швајцарске и Шведска, а проводи развојни програм Уједињених нација (UNDP) у Босни и Херцеговини, у партнерству са Општином Власеница, у насељу Топлик, асфалтирана је улица Проте Ђорђа Марковића, у дужини од 110 метара.

Овим пројектом обухваћене су три улице у МЗ Топлик (Исидоре Секулић, Доситеја Обрадовића и Проте Ђорђа Марковића).

Завршетком асфалтирања ове улице, завршена је реализација пројекта у мјесној заједници Топлик.

У пројекту учествује пет партнерских мјесних заједница са подручја Општине Власеница.

Пројектни циљ је повећање учешћа грађана у дефинисању приоритета локалне заједнице као и њихово укључивање у рјешвање проблема.