Home » Uncategorized @sr » Санација путева и у селу Кљештани

Санација путева и у селу Кљештани

Након што је протекле седмице извршена обнова путева Луке – Брда, Луке – Доле и Луке – Товице, радови су настављени у западном дијелу општине Власеница, у селу Кљештани, гдје је путна инфраструктура, усљед обилних падавина у претходном периоду, претрпјела озбиљна оштећења.

Како је и најављено претходних дана, у селу Кљештани почела је санација макадамских путева. Након што је протекле седмице извршена обнова путева Луке - Брда, Луке - Доле и Луке - Товице, радови су настављени у западном дијелу општине Власеница, у селу Кљештани, гдје је путна инфраструктура, усљед обилних падавина у претходном периоду, претрпјела озбиљна оштећења. Радове је обишао начелник општине Власеница Мирослав Краљевић, који је рекао да ће санација и модернизација локалних путева бити настављена и у наредном периоду.