Home » Uncategorized @sr » Програм обиљежавања Дана општине Власеница

Програм обиљежавања Дана општине Власеница

Општина Власеница позива грађане да присуствују обиљежавању Дана општине.

Низом манифестација и активности, у периоду од 19. до 22. септембра, обиљежиће се Дан општине Власеница, 21. септембар. Централна манифестација биће одржана 21. септембра, а започеће полагањем вијенаца на борачком гробљу у 10:00 часова, након чега ће, oд 11:00 часова, бити служена Света Литургија у храму Светих апостола Петра и Павла, а свечана сједница Скупштине општине биће одржана у 15:00 часова, у Дому културе. Општина Власеница позива грађане да присуствују обиљежавању Дана општине.