Home » Uncategorized @sr » Станари зграде у Романијској ријешили проблем одлагања дрва

Станари зграде у Романијској ријешили проблем одлагања дрва

Изградња дрварника повјерена је локалном предузећу „Инвестпрогрес“.

Општина Власеница уступила је земљиште и обезбиједила суфинансирање изградње дрварника, како би Заједница етажних власника зграде С23 ријешила вишегодишњи проблем одлагања oгревног дрвета. Станари зграде у Романијској улици изразили су задовољство и захвалност Општинској управи која је финансирање ове иницијативе помогла са 25% од укупног износа. Станари кажу да су задовољни коначним резултатом, додајући да је простор око зграде коначно уређен и растерећен. Изградња дрварника повјерена је локалном предузећу „Инвестпрогрес“.