Home » Uncategorized @sr » Помоћ Општинској организацији Црвеног крста Власеница и јавној кухињи

Помоћ Општинској организацији Црвеног крста Власеница и јавној кухињи

Републички штаб за ванредне ситуације донио је закључак о додјели новчане помоћи општинским и градским организацијама Црвеног крста и удружењу грађана, које у оквиру свог рада имају јавну кухињу за најугроженије грађане. Новчана средства, у укупном износу од  49.000 КМ, додјељују се у сврху наставка рада јавних кухиња у току ванредне ситуације и биће распоређена: Градској организацији Црвеног крста Бања Лука, Општинској организацији Црвеног крста Бијељина, Општинској организацији Црвеног крста Билећа, Општинској организацији Црвеног крста Власеница, Општинској организацији Црвеног крста Теслић, Градској организацији Црвеног крста Требиње и  Удружењу грађана „Мозаик пријатељства“ Бања Лука.