Home » Uncategorized @sr » Одлука Општинског штаба за ванредне ситуације о раду Дома здравља

Одлука Општинског штаба за ванредне ситуације о раду Дома здравља

Усљед погоршане епидемиолошке ситуације, Општински штаб за ванредне ситуације у Власеници донио је одлуку о регулисању начина рада Дома здравља. Дом здравља Власеница ће реорганизовати рад, са циљем превенције ширења вируса, на начин да ће се вршити пријем само хитних случајева, док ће сви остали пацијенти консултовати своје породичне љекаре телефонским путем.