Home » Uncategorized @sr » Одржани форуми грађана Мјесних заједница у Општини Власеница

Одржани форуми грађана Мјесних заједница у Општини Власеница

У склопу пројекта ,,Јачање улоге мјесних заједница у Босни и Херцеговини“,  који заједнички  финансирају Влада Швајцарске и Влада Шведске, а проводи Развојни програм Уједињених Нација (UNDP) у Бих, у протеклој недељи одржали су се форуми грађана у пет Мјесних заједница, Топлик, Бакићи, Симићи, Грабовица и Градина. Овом методом јавног комуницирања, становници су својим приједлозима одабрали  приоритетне пројекте који су од значаја за сваку мјесну заједницу. Приоритетни  проблеми са којима се становници сусрећу су дефинисани  и даљим активностима ће се настојати да се исти ријеше.

На састанцима су присуствовали и представници Општинске управе општине Власеница, као и УНДП-а.