Home » Uncategorized @sr » Начелник Мирослав Краљевић одликовао чланове Атлетског клуба Власеница

Начелник Мирослав Краљевић одликовао чланове Атлетског клуба Власеница

На редовној сједници Атлетског клуба Власеница, начелник општине Мирослав Краљевић одликовао је медаљама и подијелио награде члановима који су у протеклој години постигли најбоље резултате.

Начелник Краљевић, изразио је задовољство тиме што општина обилује младим спортским талентима и истиче да  општина у сваком погледу подржава све спортске клубове у Власеници.
Поред тога што су у протеклом периоду уложена значајна средства у адаптацију спортских објеката, начелник је најавио изградњу спортске дворане која ће омогућити врхунске услове за спортисте у Власеници, као и одржавање спортских такмичења у свим категоријама.
Предсједник Атлетског клуба у Власеници, Срето Крстић изразио је дубоку захвалност  начелнику Краљевићу, на досадашњој безрезервној подршци и истакао да се нада сарадњи и у будућности.