Home » Uncategorized @sr » НАЧЕЛНИК МИРОСЛАВ КРАЉЕВИЋ УГОСТИО УСПЈЕШНЕ СПОРТИСТЕ ОПШТИНЕ ВЛАСЕНИЦА

НАЧЕЛНИК МИРОСЛАВ КРАЉЕВИЋ УГОСТИО УСПЈЕШНЕ СПОРТИСТЕ ОПШТИНЕ ВЛАСЕНИЦА

У уторак, 21.06.2022. године у просторијама Скупштинске сале општине Власеница, са почетком од 12.00 часова,  уприличен je пријем успјешних спортиста општине Власеница.

Начелник општине, Мирослав Краљевић угостиo је пионирску  екипу кошаркашица КК ,,Власеница“.

Такође, пријем је уприличен и за каратисту Сашу Ереша, поводом освајања златне медаље у мастер категорији од 40 до 50 година, на Првенству свијета одржаном у Београду.

Начелник Краљевић, истакао је да је у наредном периоду планирана изградња спортске дворане која ће омогућити још боље услове за тренинге свих видова спорта.

Такође, изразио је велику захвалност спортистима који чине све да би потврдили слику Власенице, као традиционалног расадника успјешних спортских кадрова.