Home » Uncategorized @sr » Предсједница Републике Српске посјетила општину Власеница

Предсједница Републике Српске посјетила општину Власеница

Дана, 23.06.2022. године предсједница Републике Српске, Жељка Цвијановић, боравила је у радној посјети општини Власеница. Начелник општине Мирослав Краљевић, угостио је Цвијановићеву и њену делегацију у просторијама Општинске управе општине Власеница.

На радном састанку, разговарало се о реализацији започетих пројеката, као и о пројектима који су планирани у наредном периоду. Такође, разговарало се о успјешности досадашње сарадње, као и о наставаку  исте у будућности.

Предсједница Цвијановић посјетила је и Дом Здравља, гдје је сагледала услове у којима установа послује и са упосленицима разговарала о актуелним  проблемима.  С  тим у вези, предсједница  Републике Српске,  донирала је  финансијска средства за набавку савремене стоматолошке столице, која ће у наредном периоду бити у функцији.