Home » Uncategorized @sr » Уручени кључеви 20 станова за расељена лица на подручју општине Власеница

Уручени кључеви 20 станова за расељена лица на подручју општине Власеница

У оквиру Регионалног програма стамбеног збрињавања, који је реализован уз помоћ Европске уније, у сарадњи са општином Власеница, изграђена је стамбена јединица са 20 станова за лица која су расељена и избјегла. Вриједност пројекта је већа од милион КМ. Начелник Краљевић истакао је да је ово један од значајнијих пројеката који су реализовани у посљедњих неколико година и захвалио се свима који су учествовали и помогли реализацију истог.

Свечаном отварању стамбене јединице присуствовао је у предсједник Владе Републике Српске, Радован Вишковић који је најавио изградњу стамбене јединице за још 45 расељених породица.