Home » Uncategorized @sr » Предсједник Владе Републике Српске Радован Вишковић посјетио општину Власеница

Предсједник Владе Републике Српске Радован Вишковић посјетио општину Власеница

Дана, 04.07.2022. године предсједник Владе Републике Српске Радован Вишковић, боравио је у радној посјети Општинској управи општине Власеница. Начелник општине  Мирослав Краљевић на радном састанку са предсједником Вишковићем разговарао је о пројектима  које општина Власеница реализује, али и о наставку успјешне сарадње са Владом Републике Српске, у наредном периоду.  На састанку се разговарало и о пројекту изградње Полицијске станице који је у фази завршетка, као и о најважнијем пројекту за општину, изградња ски-центра ,,Игришта“, који је почео са реализацијом.

Наведени пројекти су само једни од многих који се тренутно реализују на подручју општине и од великог су значаја за просперитет локалне заједнице.