Home » Uncategorized @sr » О б а в ј е ш т е њ е

О б а в ј е ш т е њ е

Обавјештавамо јавност да ће презентација Стратегије развоја општине Власеница 2024-2030. година бити одржана 20.2.2024. године (уторак), са почетком у 12.00 часова, у сали за састанке Скупштине општине Власеница. Молимо сва заинтересована лица, представнике привредних субјеката, невладиних и других организација и осталих интересних група да присуствују презентацији како бисмо прикупили што више ваших приједлога и сугестије. Стратегија развоја општине Власеница доступна је на линку: Документи.pdf (opstinavlasenica.org)