Home » Uncategorized @sr » Oбавјештење стипендистима Општине Власеница

Oбавјештење стипендистима Општине Власеница

Све потребне информације можете добити позивом на број телефона 056/490-087.

На основу члана 2. став 2. Уговора о стипендирању, који је потписан од стране начелника општине Власеница, као даваоца стипендије и студента/ученика , као корисника стипендије, обавјештавају се студенти/ученици који примају стипендију из буџета Општине Власеница, а уписали су наредну школску годину, да је рок за достављање увјерења о уписаној школској/академској години 25.11.2018. године. Увјерења се достављају Општинској управи општине Власеница, у канцеларију број 20.  Студент /ученик који не достави увјерење у датом року губи право на стипендију из општинског буџета.  Све потребне информације можете добити позивом на број телефона 056/490-087.