Home » Uncategorized @sr » Обавјештење о најављеном прекиду напајања електричном енергијом

Обавјештење о најављеном прекиду напајања електричном енергијом

Из предузећа „Електро-Бијељина“, РЈ Власеница, обавјештавају потрошаче да ће дана 31.05.2020. године (недјеља) због планских радова у ТС 110/х kV Власеница, које ће изводити „Електропренос БиХ“ а.д. Бања Лука О.П. Тузла, у периоду од 9:00 до 16:00 часова без напајања електричном енергијом остати комплетан конзум на подручју Општине Власеница.

Из предузећа "Електро-Бијељина", РЈ Власеница, обавјештавају потрошаче да ће дана 31.05.2020. године (недјеља) због планских радова у ТС 110/х kV Власеница, које ће изводити "Електропренос БиХ" а.д. Бања Лука О.П. Тузла, у периоду од 9:00 до 16:00 часова без напајања електричном енергијом остати комплетан конзум на подручју Општине Власеница.