Home » 2020 » јул » 07

Daily Archives: 7. јул 2020.

Начелник општине Власеница учествовао на округлом столу о условима пословања које диктира глобална пандемија

Начелник општине Власеница Мирослав Краљевић учествовао је на округлом столу о  условима пословања које диктира глобална пандемија. Округли сто о томе како одржати пословање у отежаним условима изазваним вирусом корона, на Јахорини је окупио представике највећих предузећа требињске и сарајевско-романијске регије и Владе. – Oво је још један наставак дијалога и надамо се да ћемо кроз размјену искустава помоћи да ...

Прочитај више »

Јавни позив у оквиру Предузетничког фонда за жене отворен до 15. јула

Подсјећамо све заинтересоване апликантице да је Јавни позив за развој бизниса маргинализованих група жена који се финансира и суфинансира средствима USAID/PPMG и буџета Oпштине Власеница отворен до 15. јула 2020. године. Више o Јавном позиву можете прочитати на страници https://www.opstinavlasenica.org/javni-pozivza-razvoj-biznisa-marginalizovanih-grupa-zena-koji-se-finansira-i-sufinansira-sredstvima-usaid-ppmg-i-budzeta-opstine-vlasenica/,  а подсјећамо да пријавне обрасце можете преузети на истој страници или у шалтер сали Општине Власеница (шалтер број 4).

Прочитај више »