Home » Uncategorized @sr » ОПШТИНА ВЛАСЕНИЦА ДОНИРАЛА РАЧУНАРСКУ ОПРЕМУ ОШ ,,ВУК КАРАЏИЋ“

ОПШТИНА ВЛАСЕНИЦА ДОНИРАЛА РАЧУНАРСКУ ОПРЕМУ ОШ ,,ВУК КАРАЏИЋ“

Представници Општинске управе општине Власеница, посјетили су Основну школу ,,Вук Караџић“ поводом донације рачунарске опреме. У питању је 13 рачунара, најновије технологије, која ће додатно унаприједити  квалитет информатичке наставе и рачунарске писмености наших ученика, што је и примарни циљ ове донације.
Предсједник СО Власеница, Горан Ђурић, истиче да су у претходне двије године уложена милионска средства у пројекте који имају за циљ унапређење образовања у Власеници.
Донација рачунарске опреме је још једна у низу од активности која показује да општина чини све како би досадашњи квалитет наставе подигла на још виши ниво.
Свакако, и у будућности ће општина наставити реализовати овакве и сличне активности, а све с циљем ка даљем развијању и јачању локалне заједнице.