Home » Uncategorized @sr » Општина Власеница помаже студенте студијског програма Шумарство  у Власеници

Општина Власеница помаже студенте студијског програма Шумарство  у Власеници

Начелник општине Мирослав Краљевић, данас је присуствовао потписивању уговора које је у име Пољопривредног факултета потписала декан Весна Милић и деветнаест студената студијског програма Шумарство у Власеници.
Уговорима је  дефинисана финансијска помоћ за три студента из Црне Горе, као и студенте из Србије и Босне и Херцеговине, коју је обезбиједила општина Власеница бруцошима у овој школској години.
Начелник Краљевић је истакао да  ће и у будућности Општина Власеница помоћи студентима студијског програма Шумарство и својим даљим активностима подстаћи останак средљошколаца у нашој општини, као и долазак нових студената. Као једну од мјера у реализацији ових активности, начелник је најавио да ће општина Власеница од наредне школске године стипендирати све студенте који упишу студијски програм Шумарство у Власеници.